Nuo gegužės 17 d. skiepui nuo COVID-19 registruokitės internetu arba vieningu Karštosios linijos skambučių centro numeriu – 1808

2021 05 14

Jau nuo šio pirmadienio, gegužės 17 d., bus paskelbta elektroninė registracija vakcinacijai nuo COVID-19 per bendrą registravimosi sistemą https://vakcina.myhybridlab.com. Taip pat nuo gegužės 17 d. pradės veikti vieningas skambučių centro numeris – Karštoji linija 1808, kuriuo paskambinus bus atsakyta į klausimus apie vakcinavimo procesą bei pagelbėta registruojantis vakcinai, tuo atveju, jei nepavyktų užsiregistruoti patiems elektroniniu būdu.


Kartu su bendra visai Lietuvai registracija vakcinacijai, nuo gegužės 17 d. į vakcinacijos procesą bus įtraukta nauja amžiaus grupė – 45–54 metų gyventojai. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

Registruotis vakcinai nuo COVID-19 ligos gyventojai galės patys elektroniniu būdu vienoje nacionalinėje sistemoje, spustelėję nuorodą vakcina.myhybridlab.com ir pasirinkę patogų laiką, vietą ir norimą vakciną. Be to, gyventojai galės ne tik patys užsiregistruoti, bet ir užregistruoti kitą asmenį!

Registracijos patvirtinimą su nurodyta vakcinacijos data, tiksliu laiku, pasirinkta vakcina ir vieta gausite iškart po registracijos trumpąja SMS žinute Jūsų nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.

Kiekvieną savaitę į vakcinacijos procesą bus įtraukiama nauja amžiaus grupė:

nuo gegužės 10 d. – 55–64 metų gyventojai;
nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai. 

Atvykti skiepui kviečiame likus ne daugiau kaip 10 minučių iki Jums paskirto laiko. Atvykstant vakcinuotis būtina turėti asmens tapatybės kortelę ir dėvėti veido kaukę.

Jei turite klausimų dėl vakcinų ar vakcinavimo proceso, atsakymus galite rasti interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcinavimas

 

Kaip registruotis savo vakcinai: 

Kaip užregistruoti kitą asmenį vakcinai: 

 

Vakcinacija nuo COVID-19 ligos iš anksto užsiregistravusiems asmenims vykdoma Nemenčinės poliklinikoje, adresu Švenčionių g. 86, Nemenčinė, Vilniaus rajonas, 15 kabinete

(įėjimas į vakcinacijos kabinetą iš poliklinikos pastato šoninės pusės)


Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-03-05 09:47:27